Czarne mokasyny Street Move
Obuwie wiosenne

Wygodne buty do pracy na co dzień

Dla bardzo wielu kobiet niezwykle ważne jest to, jak prezentują się na co dzień. Nawet proste biurowe stylizacje można doskonale podkręcić za pomocą świetnych butów. Jeżeli biurowy dress code nie pozwala na urozmaicenie zestawów dedykowanych do pracy, buty mogą stanowić prawdziwą wisienkę na torcie. Warto sprawić sobie zatem doskonałe damskie mokasyny lakierowane lub ze skóry licowej, które będą świetnie komponować się z damskim garniturem lub garsonką.

Niebanalna stylizacja do pracy


Buty mogą być świetnym uzupełnieniem prostej stylizacji do pracy. Sztywna moda biurowa to coś, co często tak trudno obejść. Lakierowane damskie mokasyny będą stanowiły doskonałe uzupełnienie zestawu dedykowanego dla pracownicy banku czy urzędu. Warto kupić model na niewysokim obcasie, który z przodu został ozdobiony na przykład klamrą lub kokardą. Takie mokasyny damskie to buty bardzo eleganckie, które mają jednak w sobie to coś i nawiązują do współczesnych trendów. W tym sezonie modne są między innymi aplikacje na buty, które wykonano ze sztucznych pereł lub z metalu w kolorze srebra lub złota. Perełkowa klamra lub niewielka złota blaszka z przodu mokasynów to wspaniała ozdoba buta. Dzięki temu cała stylizacja prezentuje się lepiej.

Zamszowe mokasyny do pracy


Mokasyny damskie to wręcz perfekcyjne buty dla kobiet, które w pracy spędzają sporo czasu na stojąco. Jeżeli zatem jest się pracownikiem na przykład recepcji czy punktu obsługi klienta, a kontakt z klientami odbywa się na stojąco, warto wybierać maksymalnie wygodne obuwie. Damskie mokasyny z zamszu będą perfekcyjne. Takie buty są niezwykle miękkie i z łatwością dopasowują się do stopy. Można mieć wrażenie, że nic nie ma się na stopach, bo są tak bardzo komfortowe.